IPTV Online Hd Tv List M3u sports 23-04-2019


Nisan 2019 Free IpTv (3931) (0) Iptv 28.02.2020


IPTV Online Hd Tv List M3u sports 23-04-2019, Sport M3u File Iptv Playlist 23/04/2019, Arabic M3u File Iptv Playlist 23/04/2019, Germany M3u Deutsch File Iptv Playlist 23/04/2019 M3u deutsch file iptv 2019, Italy IPTV Online Hd Tv List M3u sports 23-04-2019  a most updated playlist set today for all germany channels multi-quality works fine on mobile and pc, this is a special file that contains all the necessary list for free non-stop during display, you find on order in this list the bouquets cinema and entertainment kids and sport and naturel and music.. This file can be run to any device that supports ‘m3u’ formula, such as multimedia programs Vlc or simple tv or perfect player for pc and mobile. de-dmax-hd1Solve the problem running channels on VLC, you can visit the following post: 

Passwww.ralfisoft.com

Üye olan ve mesaj olarak talep eden herkes ücretsiz olarak Iptv izleme programı olan ralfi_Iptv yi indirebilir.

Programın özellikleri:

  1. VLC veya diğer programlardan 10 kat daha hızlı açılır. İddia ediyoruz, bu kadar hızlı açılan, kanal geçişi sağlayan başka program yok!

  2. Kanal listesini excele aktarabilir, listeleyebilir ve tekrar yükleme yapabilirsiniz. 

  3. 4k desteği ile en net görüntü kalitesi ile en yeni içerikleri süper net olarak izleyebilirsiniz.

  4. Memnun kalmazsanız para iade garantisi.

  5. ÇOK DAHA FAZLASI için yorum yazarak iletişime geçiniz.

Listeyi alternatif programlarla da vlc ve Simple tv gibi bilgisayar multimedya programları ile ' m3u ' formülünü destekleyen herhangi bir akıllı cihaza çalıştırabilirsiniz ve mobil cihazla iyi çalışır.

Bazen çalma listesinin bazı programlar üzerinde çalışmadığını görebilirsiniz, bu sorun iptv kaynak sunucusundandır. 

Ücretsiz sunucular ekranda 24 saatten fazla garantili değildir ve istenildiği zaman durdurulabilir ve listeyi günlük olarak güncelleme çabasındayız.

Yasal Uyarı : İndireceğiniz dosya internet üzerinden derlenmiş olup, ralfiSoft.com olarak herhangi bir sorumluluk üstlenmediğimizi belirtmek isteriz. Amacımız ücretli/ücretsiz olarak temin ettiğiniz iptv m3u dosyalarını kullanabileceğiniz programız olan ralfiSoft_IPTV_v2.1'in tanıtımını yapmaktır. Türkiye'de hizmet veren şifreli kanallarla ilgili paylaşım yapmak kesinlikle yasaktır. İstenildiği taktirde derhal silinecektir.


Yorum yapabilmek için giriş yapınız

Giriş Yap

Sitede Ara

ralfiSoft.com Download

DOWNLOADS

Son Yapılan Yorumlar